#neuropa nie może się z tym…

#neuropa nie może się z tym pogodzić, ale pomówmy o faktach: akcja #otwieramy gospodarkę prowadzona przez Konfederację i Kongres Polskiego Biznesu to jeden z największych przykładów skutecznej antyrządowej akcji w Polsce na tą skalę.

Na początek:zbierają podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Otwieramy gospodarkę”. Łatwe to nie jest, bo potrzeba aż 100 000 podpisów i to w czasie pandemii. Mają na to tylko 3 miesiące. To prawdziwy sprawdzian dla struktur tej partii. Więcej o akcji: www.otwieramygospodarke.pl

Natomiast to tylko dodatek. Realną pomoc udzielają bezpośrednio przedsiębiorcom, współpracuje z nimi Polska Federacja Fitness, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej, dołącza branża weselna, w kolejce następne widząc świetne efekty tych działań.

Co oferuje Konfederacja i KPB?
– Wsparcie prawne podczas kontroli przez Policję oraz Sanepid + szczegółowa instrukcja w zakresie postępowania w trakcie kontroli.
– Wsparcie prawne w przypadku przekroczenia uprawnień przez osoby dokonujące kontroli klubu oraz skierowania pozwu w trybie cywilnym bezpośrednio przeciwko danej osobie kontrolującej dany obiekt.
– Wsparcie prawne w przypadku postępowania administracyjnego [wszelkie próby nałożenia kary przez Sanepid]
– Opinia prawna w formie tzw. Broszury Informacyjnej dla osób kontrolujacych dany obiekt, zawierająca szereg prawnych uzasadnień pozwalających na działanie danego klubu / obiektu [orzecznictwo sądowe, szczegółową analiza przepisów (dokument ma ponad 20 stron).
– Wsparcie interwencyjne w lokalach w całej Polsce realizowane przez posłów Konfederacji

Do tego:
– Zrzutka na cele wsparcia przedsiębiorców, zebrano ponad 100 tys. zł, z czego Mentzen sam dał 10 tys. zł.
– Największy w historii pozew przeciwko państwu polskiemu składany przez branżę gastronomiczną, chęć zgłosiło już 100 podmiotów.

Efekt?
To dzięki tym działaniom możesz się cieszyć z otwartych lokali gastronomicznych czy 1600 klubów fitness w całym kraju.Pamiętaj komu to REALNIE zawdzięczasz, cokolwiek mówią opłacone trolle z PiS, pożyteczni idioci z Lewicy i innych partii „bandy czworga” czy zwykli hejterzy nie mogący znieść sukcesu tych działań. W końcu kilka tygodni temu czytaliśmy, że akcja Konfederacji #otwieramy się na pewno nie powiedzie i PiS ich załatwi swoimi służbami, a teraz trwa licytacja na to kto się jeszcze pod nią podepnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ważne: tam gdzie firmy działają na własną rękę myśląc że to proste zaraz wbija policja lub Sanepid i jest pozamiatane – o ile nie są perfekcyjnie przygotowani. Dlatego tak ważne, aby ta informacja dotarła do przedsiębiorców!

Tak działa merytoryczna, ideowa opozycja – Konfederacja!

#konfederacja #korwin #4konserwy #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #ekonomia #gospodarka