Gdybyście zastanawiali się…

Gdybyście zastanawiali się gdzie podejmowane są decyzje nt. polityki monetarnej Polski, gdzie powstają idiotyczne, zamordystyczne pakiety ustaw, to poniższe zdjęcie może sugerować odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głupio twierdzić, że dajmy na to Glapiński – wykształcony przez naprawdę świetne uczelnie ekonomiczne nie wie, że inflacja jest wypadkową ilości waluty w obiegu i tempa jej cyrkulacji, skoro ja prosty wykopek jestem w stanie ogarnąć to bez tytułu magistra ekonomii.
Wpompowanie tak ogromnej ilości wydrukowanego papieru w czasie, kiedy zamknięto całkowicie światową gospodarkę, przerwano wszelkie łańcuchy dostaw było oczywistą tykającą bombą, której efekty odczuwamy wszyscy (o inflacjo – sky is the limit). Co gorsza widać wyraźnie, że są to działania globalnie skoordynowane.
Pokrywa się to w czasie z wprowadzeniem Nowego Polskiego Ładu (prawie jak New World Order – wyraźna inspiracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) o grubości kilku ryz papieru idealnie wpisujących się w schemat „You will own nothing”, do tego wisząca na włosku wojna, której „perspektywa zmienia wszystko”.

Powodzenia Mireczki w tych trudnych czasach

#przemysleniazdupy #inflacja #ekonomia