Ale piękna wojna…

Ale piękna wojna polsko-polska się szykuje, skoro fitness i gastro szykuje się do otwarcia, a rząd przedłuża lockdowny. Politycy już zapowiedzieli, że będą zabierać koncesję na alkohol (swoją drogą, nie wiadomo w jaki sposób) oraz zorganizują „masowe kontrole”.

„Masowe kontrole” XD

Mnie szczególnie to ostatnie rozwaliło. Oni są tak bardzo oderwani od rzeczywistości. Typ bankrutuje, najem lokalu kilkadziesiąt tys. zł, pracownicy na utrzymaniu, długi do sufitu, a rząd „kontrole bedo!!!”.

XD XD

Kontrolować to sobie można jak wszystko jest gitara, a ktoś spod lady sprzedaje kilka sztuk papierosów bez akcyzy – wtedy można liczyć na to że ludzie się przestraszą.

Rząd totalnie nie rozumie tej sytuacji. Desperacji bankrutujących bez podstawy prawnej ludzi i wkurwionych klientów, którzy dostają pierdolca od roku siedzenia w domu na podstawie konferencji na twitterze.

Nie twierdzę, że nie powinno być rygoru sanitarnego. Jak najbardziej powinien, daleko mi do foliowej czapeczki. Po prostu przedsiębiorcy mówią po polsku, rząd po mandaryńsku. To zmierza do pięknej katastrofy.

#koronawirus #szczepionka #takaprawda #ekonomia #gospodarka #protest